„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują  Dzień Przedszkolaka!”

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji na dzieci czekała niespodzianka – oprócz jakże ważnych życzeń z okazji ich święta – wspólne wyjście do „Przedszkolnego Kina” na seans filmowy. Wszystkie dzieci były ubrane w piżamy i miały swoje poduszki. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci kiedy brały udział w gimnastyce z poduszkami oraz gdy bawiliśmy się wspólnie do piosenki „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Każde dziecko otrzymało specjalny bilet, który uprawniał do obejrzenia bajek pt. „Agi bagi” oraz „Przytul Misia”. Nie zabrakło także popcornu! To był wspaniały dzień!