KOLĘDOWANIE Z OLIWIĄ W PP4!

Oliwia Sykuła - absolwentka naszego przedszkola, dziś uczennica szkoły podstawowej w Ozimku oraz szkoły muzycznej I stopnia w Lublińcu zachwyciła wszystkich swoim muzycznym talentem.
Podczas spotkania Oliwia zaprezentowała swój instrument i opowiedziała, z czego jest on zbudowany. Dzieci dowiedziały się, że wiolonczela jest instrumentem strunowym, na którym gra się za pomocą smyczka. Następnie zagrała na wiolonczeli kolędy i inne utwory muzyczne.
Pochwaliła się również swoim talentem wokalnym śpiewając piękne kolędy po łacinie i w języku ukraińskim - "Przybądźcie dziś wierni", "Nowa radist stala".
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i miło spędzony czas, a także życzymy sukcesów i dalszej wytrwałości w rozwijaniu talentu muzycznego.