Dnia 31.01.2023r. dzieci z grupy IV Przedszkola Publicznego nr 4 w Ozimku miały zaszczyt przedstawić całej przedszkolnej społeczności, zaproszonym gościom Panu burmistrzowi Mirosławowi Wieszołkowi oraz emerytowanym pracownikom przedszkola Jasełka pt.: "Grudniowa noc".

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Wielkie podziękowania należą się Pani Sandrze Leś i Agnieszce Gierdal, które przygotowały to przedstawienie oraz wszystkim małym artystom biorącym w nim udział.

Takie podnisłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz wzmacniają serdecznie relacje między nimi.