KOLORY I CHEMICZNE POTWORY - POKAZ EKSPERYMENTÓW FIZYCZNO - CHEMICZNYCH W PP4

20.02 2024 r. w  Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Ozimku odbył się pokaz eksperymentów fizyczno-chemicznych pt. „Kolory i chemiczne potwory”.
Co jest lepsze: kolorowe dzieła czy straszne eksperymenty? Taki spór toczył się w przedszkolu za sprawą studentów  z Uniwersytetu Rozwoju, którzy przygotowali dla naszych przedszkolaków niesamowity pokaz! Dzieci były świadkami wybuchowych, ale też kolorowych eksperymentów – eksplodujące wulkany, ognisty taniec, pianowy potwór …  to wszystko wprawiało dzieci w zachwyt i zdumienie! A co najważniejsze – spór udało się zażegnać: w końcu można pogodzić piękno kolorów i wybuchowość eksperymentów, a przy tym świetnie się bawić! To co piękne, może być też ekscytujące!