3 lutego 2023 roku zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień puzzli i gier planszowych. Była to wspaniała okazja do świętowania, edukowania, integrowania, a przede wszytskim - grania w gry planszowe.
W tym dniu wielkim zainteresowaniem cieszyły się różnego rodzaju układanki, puzzle, jak również gry planszowe i te wyświetlane na monitorze interaktywnym. Ćwiczyliśmy logiczne myślenie, zdrową rywalizację, czyli umiejętność wygrywania jak i przegrywania. Dzieci miały możliwość stworzenia samodzielnie puzzli. Grupa I również stworzyłą swoją własną grę, dzieci bawiły się przy użyciu kolorowych kostek, ćwicząc kolory, s same zamieniły się w pionki do gry. To był bardzo radosny dzień. Wszyscy świetnie się bawili.

DPXM9683